Efektywnie działający i kompatowy switch Ether-FSH24 Airlive

czerwiec 21st, 2012

Efektywnie działający i kompatowy switch Ether-FSH24 Airlive

Dzięki niemu można podłączyć różnego rodzaju urządzenia we wspólną sieć. Jeśli chce się stworzyć wydajnie działającą sieć monitoringu, wówczas będzie on niezbędny. Switch, ponieważ to własnie o tego rodzaju sprzęcie mowa, naprawdę jest niezbędny. Jeśli poszukuje się czegoś, co mogłoby pozwolić na podłączenie wiekszej liczby urządzeń, warto pomyśleć o takim modelu jak Ether-FSH24 Airlive. Dzięki niemu możliwe jest to w przypadku 24 różnych komputerów, routerów czy też kamer oraz innego sprzętu

Switch Ether-FSH24Co potrafi model Ether-FSH24 Airlive? To, jak zostało już wspomniane, model 240portowy, który posiada obudowę typu Rack, więc możliwe jest też jego wygodne umiejscowienie w szafach serwerowych. W switchu umieszczono też wyświetlach LED, więc pokazuje on na bieżąco status ruchu wszystkich portów dla osoby administrującej siecią. Całość jest niewielka oraz opsiada zasilanie 100 – 240VAC 50/60Hz z wewnętrznym zasilaczem, co gwarantuje niezawodność działania.

Warto też wspomnieć, że ten model wyposażony jest w przełącznik oszczędzania energii, który nazywany jest Power Efficiency Green Switch. Dzięki niemu do urządzenia cały czas dostarczana jest odpowiednia ilość energii w zależności od tego, z jaką długością kabla ma się do czynienia. Gdy jakiś port jest w stanie bezczynności, wtedy przełącznik samoczynnie wyłacza nieużywane obwody. To wpływa na zmniejszenie kosztów zużycia energii elektrycznej i naprawdę jest bardzo dużą zaletą switcha Ether-FSH24 Airlive – warto więc się w nie zaopatrzyć, gdy szuka się tego typu sprzętu.

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response