Kamera AT TI560E do efektywnego monitoringu w niskiej cenie

Luty 6th, 2013

Kamera AT TI560E do efektywnego monitoringu w niskiej cenie

Jeżeli tworzy się systemy telewizji przemysłowej, warto, aby kupować do nich tylko urządzenia wysokiej jakości. Właśnie taka jest kamera przemysłowa TI560E Sony Effio. Kamera AT TI-560E jest urządzeniem, które posiada wszystkie niezbędne właściwości i certyfikaty oraz na pewno będzie pomocne wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczny monitoring przez całą dobę.

Kamera kolorowa TI560E została wyposażona w przetwornik 1/3″ Sony EXview HAD II Effio-E,a także w obiekty 3.6 mm. Posiada ona rozdzielczości 650 TVL (Kolor), 700TVL (B/W). Doskonale nadaje się do pracy w każdych warunkach atmosferycznych i oświetlenia, może być umieszczona w wilgotniejszych i zimnych lub gorących przestrzeniach. Można dokonać jej montażu na ścianie, suficie, na powierzchni płaskiej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Kamera do całodobowego monitoringu TI560E w NAPAD.pl

Kamera z oświetlaczem podczerwieni AT TI560 E posiada wysoką rozdzielczość, więc dzięki temu będzie mogła precyzyjnie nagrywać dokładny obraz tak, aby widać było na nim każdy szczegół i umożliwi szybką identyfikację obiektów w zasięgu skutecznej telewizji przemysłowej. Dodatkowo, zastosowano w niej szereg funkcji poprawy obrazu, między innymi HLC, BLC, AES, czyli automatyczną elektroniczną migawkę, ABW, czyli automatyczne dopasowanie balansu bieli, także dostępne są funkcje ATW – automatycznego trasowania bieli czy funkcja adaptacyjnej reprodukcji kolorów.

Dzięki dokładnej optyce, wielu zaawansowanych funkcji analizy i poprawy jakości video oraz nagrywaniu obrazów w wysokiej rozdzielczości ten model kamery z przetwornikiem obrazu Sony Effio naprawdę jest godny uwagi i jeśli szuka się nieprzeciętnej jakości, warto wziąć ją pod uwagę.

Jeśli interesują Cię profesjonalne kamery przemysłowe w niskich cenach, to koniecznie zobacz ofertę sklepu NAPAD.pl w której znajdziesz najlepsze kamery do monitoringu umożliwiające podgląd obrazu całą dobę i w trudnych warunkach atmosferycznych!

Niskie ceny w sklepie NAPAD.pl

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response