Profesjonalna kamera box AT8060 dzień/noc

Maj 25th, 2012

Profesjonalna kamera box AT8060 dzień/noc

Kamera przemysłowa AT8060OSD

Bezpieczeństwo w niektórych miejscach to nie kwestia dnia lub nocy – zawsze powinny być one należycie chronione niezależnie od tego, z jakim oświetleniem lub też jego brakiem mamy do czynienia. Jeśli chcesz zakupić takie właśnie kamery przemysłowe, wtedy już teraz warto zobaczyć, co oferuje nam model AT8060 dzień/noc. To właśnie on należy do jednych z najczęściej wybieranych kamer boxów bez obiektywów. Przypatrzmy się nieco bliżej temu, jakie właściwości ma ta profesjonalna kamera przemysłowa.

Model kamery AT8060 wyposażony jest w przetwornik 1/3” CCD SONY DSP, a jego rozdzielczość wynosi 600 TVL, co sprawia, że jest to naprawdę dobra propozycja, która sprawia, że monitoring działa bez zarzutu. Wysoka rozdzielczość przekłada się na lepsze odwzorowanie kolorów, większą szczegółowość obrazu, a czułość 0.05 lux to gwarancja, że będzie ona sprawdzała się w wielu trudnych sytuacjach pod kątem oświetlenia. Całości dopełnia menu OSD.

Przygotowana z jej użyciem telewizja przemysłowa będzie dobra w wielu różnych miejscach, zarówno na zewnątrz, gdzie warto umieścić ją w obudowie zewnętrznej, jak i wewnątrz, na przykład w szkołach, na halach sportowych, w biurach, domach. Zatem zdecydowanie się na ten model naprawdę może być doskonałym rozwiązaniem w wielu lokalizacjach. Jeśli zależy nam na stworzeniu sieci monitoringu, która będzie działała o każdej porze dnia i nocy, wtedy ta kamera zasługuje na naszą uwagę. Jej funkcjonalność oraz możliwości dopasowania do naszych oczekiwań są przy tym bardzo duże.

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response