Solidna obudowa metalowa TPR-8w z wentylacją

Luty 28th, 2013

Solidna obudowa metalowa TPR-8w z wentylacją

Urządzenia wchodzące w skład systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych zawsze powinny być odpowiedni chronione. Tylko kompleksowe zabezpieczenie funkcjonalności i niezakłóconej pracy wykorzystywanych urządzeń CCTV pozwoli zrealizować i podtrzymać efektywność systemów zabezpieczeń.

Długotrwała eksploatacja sprzętu wymaga także prowadzenia nadzoru i umiejętnej kontroli dostępu do urządzeń, które pozwoli osiągnąć pewność, że system funkcjonować będzie nieprzerwanie z zachowaniem ochrony przed ewentualnymi próbami manipulacji ze strony osób nieautoryzowanych.

Wypełnienie wszystkich powyższych zaleceń zagwarantują wytrzymałe i obszerne obudowy CCTV do urządzeń elektronicznych, które zapewniają komplementarną ochronę sprzętu zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak również przed nieupoważnioną ingerencja osób trzecich.

Obudowa metalowa TPR-8w to jedna z niezawodnej serii obudów, które dostępne są w wielu różnych rozmiarach i oferują wszechstronność zastosowań. Niezależnie od wybranego modelu obudowy, akcesoria te zagwarantują kompleksową ochronę urządzeń umieszczonych w ich wnętrzu i usprawnią instalację profesjonalnych systemów alarmowych, czy monitoringu wizyjnego.

Wentylowana obudowa metalowa TPR8w w NAPAD.pl

Wentylowana obudowa metalowa TPR8W to wysokiej klasy obudowa CCTV, która oprócz tego, że wykonana została z wytrzymałych materiałów, to dodatkowo posiada przemyślaną konstrukcję, dzięki której możliwe będzie umiejętne zabezpieczenie sprzętu elektronicznego i obsługujących go użytkowników.

Na uwagę zasługuje specjalny system wentylacji umieszczony w górnej oraz dolnej części obudowy TPR 8W. W ten sposób sprzęt wewnątrz niej ma dostęp cały czas do świeżego powietrza, więc może działać bardziej niezawodnie i nie jest narażony na przegrzanie. Umiejętna cyrkulacja wewnątrz obudowy gwarantuje dłuższą żywotność urządzeń elektronicznych, niż standardowe obudowy.

Obudowa metalowa TPR8 W wytworzona została z wytrzymałej blachy stalowej ocynkowanej o grubości od 0,8 milimetra do 1,2 milimetra. Z przodu obudowy zastosowano specjalne drzwi zamykane wyposażone w solidny zamek bębenkowy, do którego w komplecie znajdują się dwa kluczyki. Tył obudowy wzmocniony został nieprzewodzącą prądu ścianką wykonaną ze sklejki drewnianej o grubości 6 milimetrów.

Wytrzymała obudowa urządzeń TPR 8W w NAPAD.pl

Niewielka waga oraz wymiary obudowy wynoszące zaledwie 700 x 500 x 200 milimetrów sprawiają, że akcesorium CCTV można wykorzystać w praktycznie każdej instalacji zabezpieczeń. Obudowa idealnie nadaje się zarówno do bezpiecznego przechowywania mniejszych i większych gabarytowo urządzeń.

Dzięki przemyślanej konstrukcji metalowej obudowy urządzeń TPR 8W możliwe jest przeprowadzanie trwałego, solidnego i bezpiecznego montażu współpracujących urządzeń, których funkcjonalność kompleksową ochroniona zostanie zarówno przed oddziaływaniem środowiska zewnętrznego, jak również ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Solidna obudowa metalowa TPR8-W do ochrony sprzętu elektronicznego zwiększy skuteczność i ochronę wykorzystywanych urządzeń i stanowić będzie dobrą inwestycję w bezpieczeństwo każdego miejsca.

Więcej informacji o wszechstronnych i wytrzymałych obudowach znajdziesz na stronie internetowej sklepu NAPAD.pl, w którym znajdziesz najlepsze rozwiązania w systemach zabezpieczeń w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych rabatach cenowych.

Niskie ceny produktów w NAPAD.pl

 

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response