VIG800 – Wysoka jakość w przystępnej cenie

Listopad 27th, 2012

VIG800 – Wysoka jakość w przystępnej cenie

Kamery z oświetlaczami podczerwieni są obecnie bardzo często stosowane w systemach telewizji przemysłowej. To urządzenia funkcjonalne, niedrogie, które pozwalają na to, aby zapewnić bezpieczeństwo w różnych przestrzeniach, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz nich. Kamera z oświetlaczem podczerwieni VI G800 (2.8-12A) jest jednym z modeli, na które warto zwrócić uwagę, jeśli poszukuje się czegoś dobrego do wnętrz. To kamera, która posiada dobre parametry techniczne, a także jej dużym plusem jest polskie menu OSD.

Kamera z oświetlaczem podczerwieni VIG800 w NAPAD.plKamera z oświetlaczem podczerwieni VI G800  została wyposażona w sprawdzony i niezawodny przetwornik 1/3″ CCD SONY Super HAD II CP10 DSP.  VIG800 obsługuje ona rozdzielczość 630 TVL (Kolor), 680 TVL (B/W) i posiada obiektyw 2.8-12 mm Auto IRIS. Dodatkowo ma ona także dwie diody LED, pozwalające na to, aby objęła ona swoim zasięgiem nawet 40 metrów. Kamera obsługuje detekcję ruchu w 64 strefach i umożliwia wyznaczenie stref prywatności. To wszystko powoduje, że to wart uwagi model na rynku.

Dzięki wymienionym wcześniej parametrom nietrudno dojść do wniosku, że kamera z oświetlaczem podczerwieni VI G800 (2.8-12) to dobre urządzenie, które daje wysoką jakość obrazu i przy tym też sprawia, że jest on przejrzysty i wyrazisty. Zastosowano w niej między innymi system DSP, który odpowiedzialny jest za cyfrową manipulację zmian i ulepszanie sygnału. Także ma ona system redukcji szumów, cyfrowy szeroki zakres dynamiki obrazu oraz pozwala na kamerowanie jako lustrzane odbicie. Podsumowując, to jakość w przystępnej cenie.

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response