WIdeo rejestrator cyfrowy BCS DVR0801MEA

Luty 25th, 2013

WIdeo rejestrator cyfrowy BCS DVR0801MEA

Wszędzie tam, gdzie priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości obrazu z kamer do monitoringu, ważnym jest, aby stosować tylko te urządzenia CCTV, które są w stanie kompleksowo obsłużyć kompletną sieć monitoringu CCTV. Profesjonalny nadzór i wsparcie kamer przemysłowych z powodzeniem zapewnią wielofunkcyjne i wydajne cyfrowe rejestratory video firmy BCS, których nowoczesne technologie i wysoka jakość  wykonania każdego dnia zapewniają nieprzerwane funkcjonowanie wizyjnych systemów zabezpieczeń.

Jednym z wielu modeli rejestratorów cyfrowych DVR od BCS jest DVR0801MEA. Rejestrator ten to jeden z rekomendowanych sprzętów, który idealnie nadaje się do systemów o niewielkich i średnich rozmiarach, ponieważ urządzenie oferuje bezproblemową obsługę on 8 kanałów, czyli da się podłączyć do niego do 8 kamer.

Rejestrator DVR-0801MEA jest inteligentnym urządzeniem pracującym w nowoczesnym i sprawdzonym, wydajnym trybie pentaplex, którego wykorzystanie pozwoli na równoczesne i całkowicie autonomiczne prowadzenie procesu podglądu, zapisu, odtwarzania, czy transmisji obrazu przez sieć oraz dokonywanie kopii zapasowych archiwizowanych plików.

Rejestrator DVR BCS 0801MEA w NAPAD.pl

Urządzenie posiada również szereg przydatnych wejść i wyjść, z których na szczególną uwagę zasługuje wyjście HDMI, jakie umożliwia dostarczenie sygnału i prezencję obrazu na odbiornikach wysokiej rozdzielczości.

Długotrwała, bezobsługowa praca rejestratora oraz możliwość do zapisu jeszcze większej ilości danych, niż standardowych rejestratorach, zapewnia wydajna metoda kompresji danych H.264. Kompresja za pomocą kodeka h264 pozwala znacząco zmniejszyć całkowitą objętość danych i zarchiwizować większą liczbę plików na tych samych nośnikach danych.

Obsługa dysków o całkowitej pojemności 3TB pozwala na rejestrację dużych ilości nagrań z monitoringu bez potrzeby obsługi urządzenia. Wideorejestrator DVR0801 MEA posiada również dwa szybkie porty USB oraz interfejs LAN, dzięki którym można w każdym czasie dokonać błyskawicznego transferu danych na przenośne nośniki danych pendrive oraz inne urządzenia znajdujące się w sieci.

Obsługa 8 kanałowego rejestratora cyfrowego przebiega w sposób szybki i sprawny. Możliwe jest zarówno zdalne sterowanie za pomocą myszki i pilota. Dodatkowo, urządzenie gwarantuje również pełną obsługę dwukierunkowego systemu audio oraz sterowanie kamerami obrotowymi poprzez interfejs RS485. Dostępne są wyjścia i wejścia alarmowe i menu w języku polskim. Urządzenie jest w pełni wyposażone w niezbędne komponenty do przesyłania obrazu przez sieć.

Wideorejestrator BCS DVR0801MEA w NAPAD.pl

Wykorzystanie szerokiej funkcjonalności rejestratora BCS-DVR 0801MEA pozwala także na łatwy dostep do systemu poprzez interfejs strony www przeglądarki internetowej, jak również przy wykorzystaniu profesjonalnych programów do sieci monitoringu.

Rejestrator cyfrowy BCS-DVR0801MEA posiada wiele zalet i właściwości, a jego funkcjonalność i niezawodność pracy zapewni realizację skutecznych i dokładnych systemów CCTV, które swym zasięgiem zapewnią komplementarne bezpieczeństwo ochranianym obiektom.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o najlepszych rozwiązaniach w monitoringu wizyjnym, to zobacz ofertę sklepu NAPAD.pl, która zawiera wysokiej jakości urządzenia CCTV w konkurencyjnych cenach. Nasi eksperci służą również pomocą i z chęcią doradzą wybór urządzeń dopasowanych do profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

Najniższe ceny tylko w NAPAD.pl

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response