Wtyk BNC – niezastąpiony element każdej instalacji CCTV

Luty 22nd, 2013

Wtyk BNC – niezastąpiony element każdej instalacji CCTV

Do tworzenia profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej niezbędne są różnorodne wtyki i złącza, których zastosowanie umożliwi realizację efektywnych i solidnych instalacji przewodów CCTV, które nieprzerwanie dostarczać będą sygnał audio-video z kamer do monitoringu. W procesie projektowania i montażu kamer przemysłowych i rejestratorów DVR na pewno przyda się miedzy innymi wtyk BNC kompresyjny PCT-BNC na przewód CTF-113.

Wtyk PCT BNC na przewód CTF113 to dokładny i odporny wtyk, który odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania. W jego przypadku zastosowano obsługę szerokiego pasma pracy – do 3 GHz, a jego specjalna konstrukcja zapewnia wodoszczelność połączenia złącza z kablem.

Jednym z wielu atutów wtyku BNC kompresyjnego na przewód CTF113 jest bardzo szybki montaż, który odbywa się w kilku prostych krokach. W celu przeprowadzenia montażu urządzenia wymagane jest jedynie posłużenie się specjalna, uniwersalną zaciskarką do złącz kompresyjnych.

Wtyk BNC kompresyjny w NAPAD.pl

Wtyk BNC kompresyjny PCT BNC na kabel CTF 113 jest niezbędny także wtedy, gdy zależy nam na osiągnięciu bardzo dobrego tłumienia i dopasowania linii do istniejącej instalacji CCTV.

Właściwości wtyku sprawiają, że nie jest on narażony na korozję, a jego przemyślana konstrukcja powoduje, że można go swobodnie montować na kompatybilnych przewodach z zachowaniem wysokiej jakości połączenia. Wtyk kompresyjny przystosowany jest do użycia z przewodami koncentrycznymi TRISET z żyłą o wymiarach 1.13 mm.

Niezawodne wtyki i złącza to urządzenia, które są wybierane zawsze wtedy, gdy należy stworzyć profesjonalne systemy komunikacji dla telewizji satelitarnej, czy też monitoringu wizyjnego. Jego plusem jest także bardzo atrakcyjna cena, która sprawia, że jest on wybierany przez instalatorów na całym świecie.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o odpornych i dopasowanych wtykach i złączach przydatnych podczas instalacji monitoringu, koniecznie odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.pl, która zawiera tylko najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.

NAPAD.pl to największy wybór produktów w najmniejszych cenach

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response