Zaciskarka uniwersalna złącz kompresyjnych

Luty 20th, 2013

Zaciskarka uniwersalna złącz kompresyjnych

Jeżeli poszukujesz odpowiedniej zaciskarki, która będzie w stanie szybko i z łatwością usprawnić proces obróbki złącz kompresyjnych stosowanych w profesjonalnych systemach monitoringu, to koniecznie zapoznaj się z właściwościami oferowanymi przez uniwersalną zaciskarkę złącz kompresyjnych.

Uniwersalna zaciskarka złącz kompresyjnych jest niezawodnym akcesorium znajdującym swoje zastosowanie w rzemiośle wielu instalatorów systemów zabezpieczeń. Zaciskarka jest poręcznym narzędziem, dzięki któremu będzie można tworzyć solidne złącza kompresyjne F, RCA, BNC, IEC o różnych długościach i przeznaczone dla różnych zastosowań.

Praca z akcesorium do CCTV może odbywać się na zarówno na kablach klasy RG59, jak i RG6. Operowanie urządzeniem przebiega w sposób nieskomplikowany i szybki, a wygodny, przemyślany kształt zaciskarki zapewnia wysoki komfort obsługi urządzenia.

Zaciskarka uniwersalna złącz kompresyjnych w NAPAD.pl

Tworzenie trwałych połączeń dla przewodów CCTV, wtyków i złącz wymaga jedynie wybrania odpowiedniej końcówki tłoczyska i umiejętnego ustawienia wszystkich elementów tak, aby odpowiadały one rodzajowi złącza i średnicy przewodu. Ostatnim krokiem jest już tylko ustawienie skoku tłoczyska i szybkie wykonanie złącza.

Uniwersalny zaciskacz do złącz kompresyjnych został wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, a jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie jest mobilne i zmieści się w skrzynkach montażowych. Zaciskacz złącz kompresyjnych to ten typ narzędzi, które przydadzą się zawsze i wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dokonania profesjonalnej obróbki kabli obróbki.

Dodatkowym atutem tego akcesorium CCTV jest również posiadanie specjalnego systemu blokującego mechanizm pracy zaciskarki, dzięki któremu  urządzenie można bezpiecznie przechowywać i transportować.

Opakowanie zaciskarki złącz kompresyjnych w NAPAD.pl

Jeżeli poszukujesz uniwersalnej zaciskarki do złącz kompresyjnych, której właściwości i szeroka funkcjonalność zagwarantuje Ci komfortową i wydajną pracę przy finalizowaniu profesjonalnych instalacji CCTV, to ten produkt jest stworzony właśnie dla Ciebie. Wszechstronne zastosowania, wygoda pracy i bezpieczeństwo użytkowania uniwersalnej zaciskarki sprawia, że jest to narzędzie, które z powodzeniem uzupełni każdą bogatą kolekcję materiałów montażowych.

Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej o niezawodnych i wielofunkcyjnych narzędziach montażowych i akcesoriach do instalacji CCTV, to zobacz ofertę sklepu internetowego NAPAD.pl, w której znajdziesz szeroki wybór solidnych urządzeń w wysokiej jakości wykonania i niskich cenach.

Największy wybór i najlepsze ceny tylko w NAPAD.pl

Comments + Pingbacks + Trackbacks

NO COMMENT YET

Leave a response